Premierą nowego singla „AmenAnthony Hamilton zapowiedział premierę swojego nowego albumu. Teraz artysta oficjalnie potwierdził, że jego piąta płyta będzie nosiła tytuł „What I’m Feelin’„, która ukaże się pod koniec marca br.

Album zostanie wydany nakładem wytwórni RCA Records, zaś do sprzedaży trafi 25 marca. Producentem płyty został Mark Batson, który napisał dziesięć z dwunastu kawałków z płyty. Na krążku znajdą się także utwory wyprodukowane przez Salaama Remiego i Jamesa Poysera, czyli „Take You Home” oraz wspomniany „Amen„.

Jak wyznał sam Hamilton:

„What I’m Feelin'” to dla mnie bardzo ważny album. Ponownie nawiązałem współpracę z Markiem Batsonem, który jest jednym z moich ulubionych producentów. To on wyprodukował moje najpopularniejsze utwory w karierze, więc to ma sens. Razem z moim współpracownikiem Bruce’em Irvinem, zdecydowaliśmy się nagrywać w Nashville, dlatego mogliśmy skoncetrować się na stworzeniu wyjątkowego brzmienia. W Miami powstał za to singiel „Amen”, nad którym pracowałem z Salaamem Remim i Jamesem Poyserem. Jestem bardzo dumny z tej płyty.

anthony-hamilton-what-im-feelin-billboard-1000

Tracklista „What I’m Feelin'”:

 1. „Save Me”
 2. „Ain’t No Shame”
 3. „What I’m Feelin’” (feat. The HamilTones)
 4. „Amen”
 5. „I Want You”
 6. „Never Letting Go”
 7. „Grateful”
 8. „Walk in My Shoes”
 9. „Take You Home”
 10. „Still”
 11. „Ever Seen Heaven”
 12. „Love Is an Angry Thing”

Ostatnia płyta w dorobku Hamiltona to album pt. „Home for the Holidays” z 2014 roku.