Soundrive Fest to jeden z najbardziej obiecujących festiwali prezentujących szeroko pojętą muzykę alternatywną. Organizatorzy festiwalu stawiają przede wszystkim na różnorodność prezentowanej muzyki. Podczas wydarzenia występują głównie młode, obiecujące, kapele zrzeszone przez portal Soundrive.pl, a każda edycja zwieńczona jest występem gwiazdy sceny alternatywnej. Pierwsza edycja festiwalu Soundrive odbyła się w 2012 r. na terenie Adventure Park, Gdynia – Kolibki. Główną gwiazdą wydarzenia był zespół Tito i Tarantula. Rok później przeniesiono wydarzenie do klubu B90 w Gdańsku, a jako headlinera zaproszono grupę Iamamiwhoami. Podczas trzeciej edycji w 2014 r. najbardziej oczekiwanym wydarzeniem był koncert kanadyjskiej formacji Austra.

Podczas tegorocznej edycji zagra, m.in. HONNE, duet grający ujmującą elektronikę, który tworzą Andy (na wokalu) i James (zajmujący się produkcją).

Klimatyczne wpływy ich muzyki, charakterystyczne dla zachodniego wybrzeża, mają swoje źródła w południowo-zachodniej Anglii ( a dokładnie w hrabstwach Somerset i Wiltshire). Artyści spotkali się podczas studiów i szybko znaleźli wspólny język. W tym czasie muzycy rozwijali swoje muzyczne i producenckie umiejetności, jednocześnie zarabiając na życie nauką muzyki w szkołach. Honne tworzą zmysłowe brzmienia, do których świetnie pasuje wyraźna nocna estetyka. Ich kolejny znakomity singiel pokazuje, że Honne konsekwentnie podążają własną drogą.

Tegoroczna edycja Soundrive Fest 2016 trwać będzie w dniach 1-3 września w gdańskim klubie B90.