Po pechowym występie na ceremonii wręczenia Nagród Grammy, Adele była niedawno gościem w talk-show Ellen Degeneres. Artystka przygotowała swoim fanom małą niespodziankę, którą zaprezentowała w trakcie odcinka.

Brytyjka zaśpiewała na żywo utwór “When We Were Young“, będący drugim singlem pochodzącym z najnowszej płyty wokalistki zatytułowanej “25“. Nie trzeba chyba dodawać, że pierwszym singlem promującym wydawnictwo jest przebój “Hello“, który ustanowił wiele rekordów sprzedaży na całym świecie.

Płyta „25” jest trzecim albumem studyjnym w dorobku Adele, po debiutanckim „19” z 2008 oraz „21” z 2011 roku. Krążek dotarł do pierwszego miejsca list sprzedaży w ponad 25 krajach na świecie, a także znalazł się na szczycie całorocznego notowania najczęściej kupowanych albumów m.in. w Australii, Wielkiej Brytanii i Nowej Zelandii. Co więcej, album uzyskał m.in. status diamentowej płyty w Kanadzie i Polsce oraz ośmiokrotnej platynowej płyty w Australii, Wielkiej Brytanii oraz Stanach Zjednoczonych.