Z okazji premiery swojej nowej płyty zatytułowanej “25“, Adele wzięła udział w koncercie dla stacji NBC, który odbył się w nowojorskim Radio City Music Hall.

Podczas nagrywanego wcześniej koncertu artystka zaśpiewała na żywo kilka utworów z albumu, w tym m.in. “Water Under a Bridge” i “Lay Me Down“, których możecie posłuchać poniżej.

www.youtube.com/watch?v=a266H6rLNbo

Koncert zostanie pokazany na kanale NBC już 14 grudnia, całość została wyreżyserowana przez Beth McCarthy-Miller oraz wyprodukowana przez samą Adele, a także Lorne’a Michaelsa i Jonathana Dickinsa, menedżera artystki.

Przypomnijmy, że na nowej albumie Brytyjki znajdzie się łącznie jedenaste utworów, w tym m.in. głośny singiel “Hello” oraz opublikowany niedawno utwór “When We Were Young“.

www.youtube.com/watch?v=YQHsXMglC9A

Płyta “25” będzie trzecim albumem studyjnym w dorobku artystki, po debiutanckim “19” z 2008 oraz “21” z 2011 roku. Drugi album przyniósł Adele międzynarodowy sukces komercyjny: trafił na szczyt bestsellerów w ponad 20 krajach na świecie oraz osiągnął wynik ponad 30 milionów sprzedanych kopii, w tym ponad 11 mln w samych Stanach Zjednoczonych. Krążek promowały m.in. przeboje “Rolling in the Deep” i “Someone Like You“.

Www.youtube.com/watch?v=hLQl3WQQoQ0