Już w piątek na rynku ukaże się długo oczekiwany album studyjny Adele zatytułowany “25“. Na kilka dni przed premierą słuchacze mogą zapoznać się z utworami z płyty, które zostały nielegalnie udostępnione w sieci.

Przedpremierowe przecieki to zaledwie dwuminutowe fragmenty wszystkich utworów z nowego krążka Adele, jednak wielu fanom to wystarczyło, by jeszcze z większą niecierpliwością odliczać dni do dnia oficjalnego wydania płyty.

Przypomnijmy, że na albumie pt. “25” znajdzie się łącznie jedenaste utworów, w tym m.in. głośny singiel “Hello” oraz opublikowany wczoraj utwór “When We Were Young“.

Płyta “25” będzie trzecim albumem studyjnym w dorobku Brytyjki, po debiutanckim “19” z 2008 oraz “21” z 2011 roku. Drugi album przyniósł Adele międzynarodowy sukces komercyjny: trafił na szczyt bestsellerów w ponad 20 krajach na świecie oraz osiągnął wynik ponad 30 milionów sprzedanych kopii, w tym ponad 11 mln w samych Stanach Zjednoczonych. Krążek promowały m.in. przeboje “Rolling in the Deep” i “Someone Like You“.