Tydzień po premierze najnowszego przeboju AdeleHello“, utwór doczekał się pierwszych remiksów. Jeden z nich został wykonany przez Ricka Rossa, który umieścił swoją pracę w sieci.

Singiel zapowiada długo wyczekiwany album Brytyjki pt. “25“, który ma ukazać się 20 listopada br. Warto przypomnieć, że w ciągu dwudziestu czterech godzin od ukazania się oficjalnego klipu do utworu obejrzało go ponad 23 miliony internautów, co dało Adele rekord VEVO w największej liczbie wyświetleń w ciągu doby od premiery. Oprócz tego, singiel już trafił na pierwsze miejsce listy najczęściej pobieranych utworów z serwisu iTunes, zaś płyta “25” jest obecnie najczęściej zamawianym albumem za pośrednictwem strony.

“25” to trzecia płyta studyjna w dorobku Adele. Artystka wydała wcześniej albumy “19” w 2008 i “21” w 2011 roku. Ten drugi przyniósł jej międzynarodowy sukces komercyjny: trafił na szczyt bestsellerów w ponad 20 krajach na świecie oraz osiągnął wynik ponad 30 milionów sprzedanych kopii, w tym ponad 11 mln w samych Stanach Zjednoczonych. Krążek promowały m.in. przeboje “Rolling in the Deep” i “Someone Like You“.

www.youtube.com/watch?v=dfZCJDkck4Q