Fani Adele na całym świecie czekali na ten dzień, a jeszcze bardziej czekają na 20 listopada bo właśnie wtedy premierę będzie miał album “25”.

Od dzisiaj w całości możemy posłuchać singla “Hello“, który jest zapowiedzią wspomnianego albumu. Nie mamy watpliwości, że bedzie to przebój!

www.youtu.be/YQHsXMglC9A

Autorem klipu jest zdobywca nagrody w Cannes reżyser Xavier Dolan (Mommy, Tom At The Farm).

“To był zaszczyt reżyserować teledysk do przepięknej, poruszającej piosenki Adele” – mówi Dolan. “Gdy tylko ją usłyszałem, od razu w mojej głowie pojawiły się obrazy, a zaufanie i wspaniałomyślność Adele pozwoliły mi na wolność twórczą”. Obraz powstał w połowie października, na przedmieściach Montrealu, gdzie jak wspomina kanadyjski reżyser “bycie z nią na planie było czymś cudownym. A kierowanie nią w aktorskim aspekcie było czymś ekscytującym. Odkryłem, że jest bardzo utalentowaną aktorką, niezależnie od tego, co sama o tym mówi”. Dolan dodaje z entuzjazmem: “to było wspaniałe doświadczenie. Adele pozwoliła mi się w to w pełni zanurzyć, więc nie czułem żadnego skrępowania pod względem artystycznym i emocjonalnym. Jestem niesamowicie dumny”.

W teledysku pojawia się także amerykański aktor Tristan Wilds (The Wire, The Secret Life Of Bees).