Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy jednego wieczora chcieliby zobaczyć występy Lianne La Havas i Ariela Pinka! Dzięki skoordynowaniu harmonogramów koncertów fani będą mogli uczestniczyć w obu wydarzeniach! Przypominamy, że artyści przyjadą do Warszawy 17 listopada i wystąpią: Lianne w Palladium (ul. Złota 9), a Ariel w Hybrydach (ul. Złota 7/9).

ariel_lianne

Lianne La Havas debiutowała w 2012 roku płytą „Is Your Love Big Enough?”, jednak międzynarodowy rozgłos przyniósł jej dopiero drugi krążek – wydany w tym roku „Blood”. Album pełen jest świetnych, dopracowanych w najdrobniejszych szczegółach kompozycji, spośród których szczególną uwagę przyciągają singlowe „What You Don’t Do” i „Unstoppable”:

La Havas jest obecnie określana mianem jednej z największych nadziei na scenie soulowej – „The Guardian” porównał ją nawet do Jill Scott i Lauryn Hill, a do grona jej zadeklarowanych fanów zalicza się sam Prince!

Jeszcze zanim Ariel Pink podpisał kontrakt z legendarną wytwórnią 4AD, zdążył wydać parę świetnie przyjętych płyt, m.in. rewelacyjne „The Doldrums” czy „House Arrest”. W ubiegłym roku premierę miał album „pom pom” i jest to pierwsza płyta dla 4AD, którą muzyk wydał jako Ariel Pink, a nie Ariel Pink’s Haunted Graffiti. Album zebrał pozytywne recenzje i był promowany znakomitymi singlami „Put Your Number In My Phone”, „Picture Me Gone” i „Dayzed Inn Daydreams”:

Rozpiski godzinowe tych koncertów prezentują się następująco:

LIANNE LA HAVAS | 17.11.2015 | WARSZAWA | PALLADIUM
19:00 otwarcie drzwi
19:30 – 20:00 Roseau
20:30 – 22:00 Lianne La Havas

ARIEL PINK | 17.11.2015| WARSZAWA | HYBRYDY
20:00 otwarcie drzwi
20:45 – 21:30 Jack Name
22:00 – 23:30 Ariel Pink

Wejściówki na obydwa występy dostępne są na stronach www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.