Szkoła Gospel, Natural Voice Perfection i Klub Harenda zapraszają na niezwykły muzyczny wieczór.
8 października o godzinie 20:30 na scenie Klubu Harenda wystąpi Anna Serafińska z repertuarem chopinowskim klasycznych utworów splecionych z jazzowymi motywami, które usłyszymy w aranżacji na głos, fortepian i instrumenty perkusyjne. Kompozycje takie jak „Grande Valse Brillante Es-dur”, „Mazurek C-dur” czy pieśń „Życzenie” nabierają w wykonaniu tego trio niespotykanej świeżości i oryginalności brzmienia.

Serafińska Groove Machine

Po koncercie JAM SESSION ze znakomitymi instrumentalistami!

Zagrają:
Piano – Rafał Stępień
Perkusja – Czarek Konrad
Ponadto na jam session gościnnie
Bas – Andrzej Zielak

Na Jam session zapraszamy także wszystkich instrumentalistów i wokalistów! Stwórzmy razem niezwykły wieczór!

Koncert organizowany jest w ramach międzynarodowych warsztatów wokalnych „Vocal Perfection & Back to the roots”, w ramach których Anna Serafińska kieruje projektem wokalno-aktorskim Back to the roots. Zapisy trwają! Szczegóły warsztatów tutaj.

Anna Serafińska – absolwentka Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach – z uczelnią związana zawodowo od 1997, w 2004 jako pierwsza w Polsce obroniła tytuł doktora w dziedzinie śpiewu rozrywkowego. Od 2008 roku adiunkt na wydziale Aktorskim Akademii Teatralnej w Warszawie, od 2012 prodziekan tego wydziału. Laureatka m. in. I nagrody oraz nagrody publiczności na międzynarodowym konkursie dla wokalistów jazzowych Montreux Jazz Festiwal (2004) oraz tytułu Lady Summertime na międzynarodowym konkursie wokalistów jazzowych w Hammenlinie (2006). Doświadczenie sceniczne to udział w licznych koncertach – od występów klubowych po renomowane festiwale w Polsce i za granicą – koncertowała już na każdym kontynencie. Wykładowca na wielu krajowych i zagranicznych warsztatach, konsultant wokalny telewizyjnych talentshow m. in. „Idol”, „Jak Oni Śpiewają” , The Voice of Poland” oraz „Aplauz, Aplauz!”. W swoim dorobku ma już 5 albumów: “NIEOBECNI” (1997 Polygram), “MELODIES” (1999 Sony), „CIEPŁO ZIMNO” (2004 Polskie Radio/Zair), „GADU GADU” (2006 EMI Music Poland) oraz „ANNA SERAFIŃSKA GROOVE MACHINE”. W 2014 roku, pod skrzydłami Teatru Syrena, z sukcesem zrealizowała projekt „Letnie gorące ulice”, którego nową odsłoną są warsztaty „Back to the roots”.