Wyjątkowy spektakl muzyczny, przygotowany w Paryżu z okazji 100. rocznicy urodzin wybitnej, francuskiej artystki Edith Piaf po raz kolejny w Polsce. Pierwszy spektakl już 3 października w Zabrzu, a ostatni 9 października w Warszawie. Nie możecie tego przegapić.

Piaf trasa

Piaf Le Spectacle / Piaf the Show to wyjątkowe widowisko, przygotowanie w Paryżu z okazji 100. rocznicy urodzin jednej z najwybitniejszy francuskich artystek – Edith Piaf. Spektakl przedstawia życie i twórczość legendarnej piosenkarki, na przestrzeni całej jej kariery od początków po największe sukcesy. W programie znalazły się najsłynniejsze utwory Piaf jak np.: „La vie en rose”, „La Foule”, „Paris”, „L’Accordéoniste”, brawurowo wykonane przez Anne Carrere, młodą i utalentowaną wokalistkę, która podbiła serca fanów Piaf na całym świecie. Przyjaciółka Piaf z lat młodości – Germaine Ricord powiedziała, że „głos i osobowość Anne Carrere to wcielenie Edith Piaf z najlepszych lat jej kariery.”

Dwuczęściowe show przenosi widzów w niepowtarzalny klimat Paryża i Montmartre z czasów „La Vie En Rose”. Spektakl wzbogacony jest scenografią oraz niepublikowanymi zdjęciami Piaf. Anne Carrere na scenie towarzyszy 4 osobowy zespół. Koncerty w Polsce odbywają się pod honorowym patronatem Ambasadora Francji w Polsce JE Pierre’a Buhler’a oraz Instytut Francuskiego.

 • 3 października 2015, Zabrze
  Dom Muzyki i Tańca, ul. Gen. de Gaulle’a 17, godz. 20:00; więcej tutaj.
 • 4 października 2015, Wrocław
  Hala Orbita, ul. Wejherowska 34, godz. 20:00; więcej tutaj.
 • 5 października 2015, Szczecin
  Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza, ul. Małopolska 48, godz. 20:00; więcej tutaj.
 • 7 października 2015, Gdańsk
  Filharmonia Bałtycka, ul. Ołowianka 1, godz. 20:00; więcej tutaj.
 • 8 października 2015, Toruń
  Aula Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, Gagarina 11, godz. 20:00; więcej tutaj.
 • 9 października 2015, Warszawa
  Arena Ursynów, ul. Witolda Pileckiego 122, godz. 20:00; więcej tutaj.