Po kilku latach oczekiwania Adele wreszcie ogłosiła datę premiery swojej nowej płyty studyjnej zatytułowanej “25“.

Trzeci album długogrający brytyjskiej wokalistki ukaże się już 20 listopada br. i będzie pierwszym od czterech lat krążkiem wydanych przez artystkę. Płytę będzie promował singiel, który ukaże się na początku listopada.

W ramach promocji nowej płyty, Adele wystąpi w kilku programach śniadaniowych, w tym m.in. “Today” i “Saturday Night Live”, a także w trzecim, którego nazwa zostanie podana w późniejszym terminie.

Chociaż praca nad albumem utrzymywana jest w tajemnicy, to wiadomo, że nad materiałem na nową płytę Aedle pracuje m.in. z Pharrellem Williamsem, autorem takich przebojów, jak “Happy” czy “Get Lucky” zespołu Daft Punk. Wśród współpracowników artystki znaleźć można także m.in. z Tobiasa Jesso Juniora, Maxa Martina, Dangera Mouse’a czy Ryana Teddera z grupy OneRepublic, który napisał już dla artystki utwór “Rumour Has It“.

www.youtube.com/watch?v=-_6BBAVfzqM

Przypomnijmy, że Adele ma na swoim koncie już dwie płyty: “19” i “21“, która okazała się jednym z największych sukcesów komercyjnych w historii fonografii. Album promowały przeboje “Rolling in the Deep“, “Someone Like You” czy “Set Fire to the Rain“, sam krążek zgarnął natomiast najważniejsze nagrody muzyczne, w tym Nagrodę Grammy w kategorii “Album roku”, a także wpis do Księgi Rekordów Guinessa za osiągnięcie pierwszego miejsca na listach sprzedaży w ponad 30 krajach.

www.youtube.com/watch?v=hLQl3WQQoQ0