“Dźwięk” – drugi singiel pochodzący z debiutanckiej płyty niezwykle utalentowanego wokalista, multiinstrumentalisty i kompozytora Michała Sobierajskiego. Osobista interpretacja artysty i niebanalny tekst to gwarancja niepowtarzalnych wrażeń.

Piosenka porusza istotną kwestię utraty kogoś bliskiego. Coś, co kiedyś wiele znaczyło, minęło bezpowrotnie. Zostawiło po sobie wiele ulotnych wspomnień a czasami nawet gorzki smak.

Przeszłość ciągnie się za nami nie pozwalając swobodnie oddychać. Niektórzy mogą zrozumieć ten tekst, jako utratę marzeń w codziennej rutynie i pogoni za złudnym szczęściem. Niezależnie od wszystkiego w życiu trzeba podejmować ryzyko. Być mądrzejszym o wszystkie popełnione błędy, zacząć żyć na nowo i nie bać się swoich marzeń! – mówi Michał.

Teledysk do piosenki „Dźwięk” utrzymany został w melancholijnym i nieco mrocznym klimacie. Surowość obrazka została zestawiona z niezwykle ekspresyjnym i poruszającym wokalem Michała. Reżyserem klipu jest Anna Powierża, pracująca do tej pory z czołowymi polskimi muzykami.

www.youtube.com/watch?v=97Ghoj4L6e4

Muzyka – Michał Sobierajski, Bogdan Kondracki
Słowa – Karolina Kozak

Reżyseria oraz scenariusz: Anna Zofia Powierża
Zdjęcia: Marcin Palisz
Montaż oraz koloryzacja: Marcin Palisz
Producent: Hanna Książkiewicz (Universal Music Polska)
Kierownik produkcji: Mariusz Piątek
Stylizacje: Karolina Trębacz i Weronika Wojewoda
Make up oraz charakteryzacja: Karolina Trębacz i Weronika Wojewoda
Aktorka: Sara Boheńska
Asystent: Renata Ciężkowska