To będzie pierwsza okazja do posłuchania ich w tej konfiguracji na żywo. 20 września na scenie klubu Pardon, To Tu wystąpią znany głównie jako członek zespołu Kristen gitarzysta Łukasz Rychlicki i '1988′ czyli ’Etamski’, czyli muzyk i producent i współtwórca sensacyjnego duetu 'Syny’ (z Robertem Piernikowskim). Zapraszamy bardzo serdecznie!

Rychlicki 1988 f.2

Rychlicki z Etamskim znają się długo, współpracowali na różnych polach. Etamski współprodukował nagrania Kristen, Rychlicki dogrywał gitarę do utworu Lonely Trip na płycie Lovely Interstellar Trip Etamskiego. Grali razem w trio z Robertem Piernikowskim, jednak nigdy w duecie.

» Łukasz Rychlicki – gitarzysta znany głównie jako członek zespołu Kristen, z którym nagrał wiele płyt (ostatnia to Secret Map) i koncertów (także z cenionymi zespołami takimi jak: Deerhoof, Tortoise, Joe Lally (Fugazi)). Obecnie gra także w zespolem LOTTO (z Pawłem Szpurą i Majkiem Majkowskim), z którym wydał płytę ASK the DUST (Lado ABC 2015). LOTTO występowało min. z The Necks, na renomowanych festiwalach Konfrontanionen w Nickelsdorfie, Jazz Jantar w Gdańsku czy KRAAK Festival w Aalst w Belgi (jako część insatlacji Konrada Smoleńskiego).

Razem z Pawłem Szpurą stworzył duet w hołdzie Albertowi Aylerowi, w którym muzycy zanurzyli się w ostrym, bezkompromisowym, swobodnym avant-free jazzie. Grał w duecie min. z Robertem Piernikowskim, Piotrem Kurkiem, Mikołajem Trzaską, Piotrem Bukowskim

» 1988 – pochodzący ze Szczecina muzyk, producent. Obecnie mieszka i pracuje w Trójmieście. Wraz z Robertem Piernikowskim tworzy duet SYNY. Po wydanej niedawno, świetnie przyjętej płycie „ORIENT” 88 rozpoczął pracę nad solowym albumem. To ten sam synowski znak jakości, czyli genialna produkcja nie dająca się jednoznacznie sklasyfikować, szczery hiphopowy brud, głębokie echo dubu i smród analogowej elektroniki, a przy tym gęsty klimat który tworzy w głowie obrazy, że nie wiesz czy to jeszcze muzyka czy już film.