She Drew The Gun to zespół z półwyspu Wirral w północno-zachodniej Anglii, który leży bardzo blisko Liverpoolu. W skład zespołu wchodzi grupa przyjaciół: Louisa Roach, Rae Morris, Rachel Sermanni, Douglas Dare, Charlene Soraia i Ben Howard. Ich muzykę odkrył James Skelly z Coral, a jego wytwórnia Skeleton Key Records z Liverpoolu od razu podpisała z nimi kontrakt. Aktualnie zespół intensywnie pracuje nad swoim debiutanckim krążkiem.

Wszystko zaczęło się dzięki jednej piosenkarce o złamanym sercu, która spoglądała w niebo w poszukiwaniu odpowiedzi. Natknęła się na wiadomość pochodzącą od przyszłych cywilizacji, próbujących skontaktować się z przeszłością. Tak narodziło się u niej gawędziarstwo! Louisa, bo to o niej mowa, stała się w ten sposób zalążkiem She Drew The Gun, który później rozrósł się do kręgu przyjaciół zainteresowanych muzyką i gotowych do podbicia fal radiowych.

Póki co zespół nagrał dwa single – „If You Could See” oraz „Since You Were Not Mine”, ale udało im się zbudować ciągle rosnące grono zagorzałych fanów, wśród których najważniejszym nazwiskiem jest Steve Lamacq z BBC 6 Music. To właśnie dzięki niemu She Drew The Gun mieli okazję zaprezentować się podczas słynnych „live session” dla BBC w Maida Vale Studios.

Fink mówi o nich, że każde z osobna jest cudowne na tak wiele różnych sposób, że to niezwykła przyjemność ogłosić tak wspaniały support na swoich nadchodzących koncertach w Polsce.

Zobaczcie co zaprezentują przed koncertami Finka!

04.11.2015 Megaclub, Katowice
05.11.2015 Klub Alibi, Wrocław

Bilety w cenie 77 zł dostępne na www.LiveNation.pl.