Andreya Triana, podopieczna Bonobo i Flying Lotusa, już za dwa tygodnie na koncercie w Warszawie!

1 października artystka związana z wytwórnią Ninja Tune zagra w stołecznym klubie Proxima. Do sprzedaży trafiły właśnie specjalne koncertowe pakiety – bilet w zestawie z najnowszą płytą Triany „Giants”.

www.youtu.be/OPBfNnsvojI

Andreya Triana w tym roku wróciła na scenę w wielkiej formie prezentując świetnie przyjęty krążek „Giants”. Płyta nagrana pod okiem Matta Halesa, producenta znanego też ze współpracy z Lianne La Havas czy Palomą Faith, to niezwykle błyskotliwa fuzja soulowych inspiracji, nu jazzowego groove i popowego smaku. Album promują znakomite radiowe single: „That’s Alright With Me”, „Gold” czy „Lullaby”, które trafiły też na playlisty polskich rozgłośni.

www.youtu.be/ZHNDfMOt700

Znakomita wokalistka, uznanie zdobyła dzięki współpracy z takimi mistrzami jak Bonobo czy Flying Lotus – to ona śpiewała takie klasyki Bonobo jak „Stay The Same”, „Eyesdown” czy „The Keeper”. Na koncie ma także wspólne występy z Finkiem. Choć studyjne nagrania Triany zachwycają świetnymi aranżami i szlachetnym brzmieniem, prawdziwe możliwości Brytyjki można poznać dopiero podczas występów na żywo. Wokalistce na scenie towarzyszy znakomity zespół, zaś Andreya podczas koncertów po prostu zaraża świeżą energią – to propozycja dla wszystkich, których zachwycały występy Bonobo i dla tych, którzy stęsknili się za muzyką soul najwyższej próby. Jedyny koncert w naszym kraju – 1 października w klubie Proxima w Warszawie.

Bilety już dostępne za pośrednictwem Biletomat.pl, Eventim.pl, Ticketpro.pl oraz w stałych punktach sprzedaży (salony EMPiK, Saturn, Mediamarkt). Od dzisiaj także specjalne pakiety koncertowe: bilet + płyta CD „Giants” – do kupienia tutaj.