Zapraszamy na jedyny w swoim rodzaju koncert SHE’S A WOMAN, czyli połączonych sił grupy Beatles For Sale oraz – tym razem – gwiazd takich jak: Iza Lach, Natalia Przybysz i Ania Rusowicz. Koncert odbędzie się 18 września o godzinie 21:00 w Cafe Kulturalna w Warszawie.

Beatles

WSTĘP WOLNY!

———-
Nie ma w Polsce drugiego zespołu, który wykonywałby na żywo repertuar legendarnych Beatlesów z taką pasją, entuzjazmem i zaraźliwą radością grania, jak Beatles for Sale. Grupę tworzą muzycy związani wcześniej z formacją The Car Is on Fire (m.in. Fryderyk w kategorii „Muzyka alternatywna”), od dziecka zakochani w twórczości słynnej czwórki z Liverpoolu.

Każdy występ Beatles for Sale spotyka się z euforyczną reakcją publiczności, a kulminacją tej tendencji są koncerty z udziałem takich gwiazd, jak Muniek Staszczyk, Tymon Tymański, Ania Dąbrowska, Natalia Przybysz czy Gaba Kulka. Po spektakularnym overbookingu majowego koncertu w Dziku (sprawdźcie sami tu: http://bit.ly/1F2GHIE), chłopaki postanowili powtórzyć imprezę na grubo i dlatego druga edycja „She’s A Woman” odbędzie się na Placu Defilad, bez biletów, a śpiewać będą tym razem: Ania Rusowicz, Iza Lach oraz Natalia Przybysz, która obiecała wystąpić ponownie po ostatnim koncercie. Pamiętajcie: wakacje kończą się dopiero w październiku!