Po czterech latach od wydania płyty “21Adele z miesiąca na miesiąc przybliża nas do premiery swojego nowego, trzeciego krążka pod roboczym tytułem “25“. Amerykański magazyn “Billboard” dotarł do kilku nowych informacji związanych z krążkiem.

Zgodnie ze źródłami tygodnika, nowa płyta Brytyjki ma ukazać się już w listopadzie br. Nad nowy krążkiem zdobywczyni kilku Nagród Grammy ma współpracować m.in. z Tobiasem Jesso Juniorem, Maxem Martinem, Dangerem Mouse’em czy Ryanem Tedderem z grupy OneRepublic, który napisał już dla artystki utwór “Rumour Has It“.

www.youtube.com/watch?v=-_6BBAVfzqM

Przypomnijmy, że Adele ma na swoim koncie już dwie płyty: “19” i “21“, która okazała się jednym z największych sukcesów komercyjnych w historii fonografii. Album promowały przeboje “Rolling in the Deep“, “Someone Like You” czy “Set Fire to the Rain“, sam krążek zgarnął natomiast najważniejsze nagrody muzyczne, w tym Nagrodę Grammy w kategorii “Album roku”, a także wpis do Księgi Rekordów Guinessa za osiągnięcie pierwszego miejsca na listach sprzedaży w ponad 30 krajach.

www.youtube.com/watch?v=hLQl3WQQoQ0