Już 15 i 16 sierpnia br. zapraszamy na niesamowite muzyczne wydarzenia z udziałem Franka McComba i Ani Szarmach! Zapraszamy do Gniewa na XIX Międzynarodowy Festiwal Muzyki Gospel, na którym wystąpią między innymi Ania i Frank. Na wszystkie koncerty wstęp wolny.

Podczas tych dwóch koncertów Frank McComb oraz Ania Szarmach na wspólnej scenie wykonają najpiękniejsze kompozycje ze swoich repertuarów. Ich wzajemna fascynacja wszelakimi odcieniami muzyki soul, r’n’b oraz jazzu daje nam zapowiedź i gwarancję niespotykanego muzycznego show na światowym poziomie.

McComb Szarmach

Podczas tych wieczorów muzycznych Frankowi i Ani towarzyszyć będzie znakomity skład muzyków: Grzegorz Jabłoński – instrumenty klawiszowe, Piotr Żaczek – bas , Robert Luty – perkusja, Damian Kurasz – gitara, Maciej Kociński – saksofon, Jakub Waszczeniuk – trąbka, Kasia Dereń i Irena Kijewska – chóry

To jedyna okazja, aby obejrzeć wydarzenie, w którym dwa odrębne koncerty i repertuary łączą się w jeden wspólny muzyczny spektakl. Wyjątkowość tego wieczoru sprawia również fakt, że to pierwsze koncerty Franka McComb’a w Polsce!

Ten znakomity amerykański soulowo – jazzowy wokalista, klawiszowiec i kompozytor współpracował z wieloma renomowanymi światowymi artystami takimi jak: Prince, Chaka Khan, Stevie Wonder , George Duke, George Benson, Branford Marsalis, Marcus Miller Teddy Pendergrass, Gerald Levert i Teena Marie. Porównywany jest często w swojej barwie i lekkości brzmienia do Donny’ego Hathaway’a i Stevie’go Wonder’a.

Poniżej prezentujemy video z koncertu w Fabryce Trzciny w Warszawie w 2013 roku.