Po ogromnym sukcesie trasy Hard Believer na początku tego roku FINK powraca  do Polski na kolejne dwa koncerty, tym razem swoją magiczną muzyką zauroczy Katowice i Wrocław:

FINK  HardBeliever Tour 2015
4 listopada 2015, MegaClub, Katowice 
5 listopada 2015, Klub Alibi, Wrocław

Bilety już dostępne na www.LiveNation.pl

Cieszący się niezwykłą popularnością FINK od lat przyciąga polskich fanów. Poprzednie koncerty w Polsce okazały się wielkim sukcesem –  w latach 2011, 2012 i na początku tego roku bilety na ich koncerty wyprzedały się niemal natychmiast. Cztery lutowe występy Finka w 2015 zebrały wiele fantastycznych recenzji zarówno wśród mediów jak i w ciągle rosnącym gronie fanów. Charyzmatyczna grupa na jesieni powróci do nas ze swoją intrygującą muzyką!

Fin Greenall znany szerszej publiczności jako wokalista FINK to brytyjski autor tekstów, gitarzysta, producent oraz DJ pochodzący z Brighton . Na scenie towarzyszą mu Guy Whittaker (bas) i Tim Thornton (perkusja).

Hard Believer  to nowy studyjny album Fink, który mieliśmy okazję poznać podczas tegorocznych koncertów w Polsce. Jest to pierwsze wydanie grupy z Ninja Tune Records imprint R’COUP’D, wytwórni nowo utworzonej przez samego Fina Greenalla. Hard Believer obejmuje szeroki zakres muzycznych gatunków, tak jak na poprzednich albumach grupy. Na płycie znajdziemy folk, electro, blues i trochę rocka. Niecodzienne teksty piosenek sprawiły, że Fink został uznany za jednego z wielkich brytyjskich współczesnych kompozytorów. Tytuł płyty Hard Believer to angielskie określenie oznaczające kogoś, kogo trudno przekonać, kto wymaga dowodu.

Już w listopadzie 2015 roku FINK po raz kolejny udowodni nam, że koncerty tej grupy to niezwykłe przeżycie.  Niezapomniane wieczory pełne żywej bluesowej muzyki,  inspirowanej codziennością i słodko-gorzkimi doświadczeniami. Na tych koncertach raz jeszcze usłyszymy wspaniałych artystów, którzy sięgają szczytu w swojej twórczości.

FINK HardBeliever Tour 2015
4 listopada 2015, MegaClub, Katowice 
5 listopada 2015, Klub Alibi, Wrocław

Bilety już dostępne na www.LiveNation.pl
Cena biletów: 77 PLN.