Shura ogłosiła nowy singiel zatytułowany “White Light”! Piosenka została zaprezentowała w programie Annie Mac Radio 1 jako “Hottest Record in the World”! Jest to kolejny po “2Shy” oficjalny utwór wokalistki i producentki o amerykańsko-rosyjskich korzeniach. Jej kariera nabiera rozpędu. Na swoim koncie ma już dwa wyprzedane koncerty w Londynie, znalazła się na wysokiej rotacji B w brytyjskim Radio 1, a nawet Mumford & Sons wykonali cover jej piosenki w programie Live Lounge. Dopiero co wystąpiła na festiwalu Field Day, a 17 września wystąpi jako headliner podczac Electric Brixton.

23-letnia Shura bardzo szybko znalazła wielu zagorzałych fanów (wśród nich m.in. Dev Hynes, Jungle czy Kylie Minogue). Utwór “Together”, który nie został nawet oficjalnie wydany, rozprzestrzenił się w sieci jako viral. Teledysk, do udziału którego Shura zaprosiła swoich znajomych, ma już ponad 12 milionów wyświetleń!

Niedawno zaprezentowała także film krótkometrażowy “Three Days”. W tle produkcji możemy usłyszeć jej dotychczasowe utwory “2Shy”, “Indecision” i debiutancki “Touch”. Obraz reżyserii Davida Terranova został nakręcony w wielkim hangarze w Bedfordshire, gdzie kręcono m.in. filmy Incepcja i Mroczny Rycerz powstaje.