Przyłącz się do Akcji i pomóż reaktywować niekomercyjne, artystyczne, wolne i jedyne polskie jazzowe radio! #JAZZDOIT. Akcja RadioJAZZ.FM – Reaktywacja! będzie trwać do 14 czerwca. Szczegóły znajdziecie tutaj.

jazzdoit akcja-kopia

O pomoc apeluje ekipa jedynej w Polsce jazzowej radiostacji: Po prawie sześciu latach istnienia internetowego RadioJAZZ.FM, które od początku działało wolontariacko i niekomercyjnie, z uwagi na brak funduszy na czynsz, stary awaryjny sprzęt, uniemożliwiający prowadzenie audycji byliśmy zmuszeni zawiesić naszą działalność do czasu, gdy będziemy w stanie ruszyć ponownie z pełną mocą.

Liczymy, że wspólnie uda się REAKTYWACJA RadioJAZZ.FM.

Na co zbieramy?

Jesteśmy zgraną ekipą, która ma silne dziennikarskie zaplecze oraz zna środowisko jazzowe w Polsce. Od działania na pełnych obrotach dzieli nas tylko parę rzeczy – profesjonalny sprzęt radiowy oraz fundusze na czynsz za wynajem lokalu. Marzymy także o przejrzystej stronie internetowej oraz aplikacji mobilnej, na które potrzeba dodatkowych środków. To niewiele, ale jako niekomercyjne internetowe radio, które nie opiera swojego funkcjonowania na reklamach, nie jesteśmy w stanie samodzielnie zakupić nowego sprzętu i mieć pewność, że przynajmniej przez najbliższe kilkanaście miesięcy opłacimy czynsz.

Ile zabieramy?

30 000 zł – pozwoli nam na reaktywację internetowego radia. Jeśli zbierzemy 40 000 zł – dodatkowo utworzymy nową, przejrzystą stronę internetową i aplikację na komórki.

Jak możesz pomóc?

– wpłać dowolną kwotę na nasze konto w portalu wspieram.to (każda, nawet najmniejsza kwota ma znaczenie!) //wejdź na projekt – wybierz nagrodę – zapłać za nią
– udostępnij wydarzenie lub wpis z linkiem do akcji www.wspieram.to/RadioJAZZ.FM na profilu fb, na twitterze i wszędzie, gdzie możesz (im więcej osób o nas usłyszy, tym wieksza szansa na sukces Akcji)
– zaproś swoich znajomych do wzięcia udziału w wydarzeniu i w Akcji
– jeśli masz ochotę – zrób sobie zdjęcie z #jazzdoit i wrzuć je na stronę wydarzenia! będzie to wyraz Twojego poparcia dla naszej Akcji