Organizatorzy ujawnili ostatnie nazwy zespołów, które zagrają w ramach festiwalu. Wśród nich znalazła się grupa Vaults. Soundrive Fest odbędzie się we wrześniu.

Londyńskie trio, Vaults, jest obecnie jedną z najgorętszych nazw na brytyjskiej scenie muzycznej. Ich muzyka określana jako „introspektywna elektronika” zyskała sobie ogromny rozgłos i miliony odsłon na YouTube, oraz pozwoliła muzykom nagrać piosenkę umieszczoną na soundtracku do „50 twarzy Greya” obok takich nazwisk, jak Beyoncé, Sia, czy The Weeknd.

Vaults po raz pierwszy przyciągnął szeroką uwagę dzięki swojemu singlowi, „Cry No More”, który zyskał bardzo dobre recenzje i pochwały ze strony zarówno muzycznych blogów, jak i słuchaczy.

Trio, prowadzone przez obdarzoną syrenim głosem Blythe, ciągle otacza aura tajemniczości, jednak ich zapadający w pamięć, inspirowany muzyką new wave klimatyczny pop mówi sam za siebie. Dlaczego więc nie przyjść samemu i sprawdzić, czy cały ten zgiełk na ich temat ma sens?

Poza Vaults, do składu 4. edycji Soundrive Fest dołączyli, zamykając jednocześnie line-up wydarzenia, Hundred Waters, podopieczni Skrillexa i wytwórni OWSLA, grający u boku takich gwiazd jak The XX, Alt-J, Grimes i Julia Holter, Bad Breeding, enigmatyczny, rock’n’rollowy zespół również z Wysp Brytyjskich.

Festiwal odbędzie się w dnia 3-5 września, bilety można zakupić tutaj.