To dopiero zestawienie. Trombone Shorty & Orleans Avenue zagrają jako goście specjalni przed Foo Fighters 9 listopada 2015 podczas koncertu w TAURON Arena Kraków.

www.youtu.be/yLfsLx04GjE

Pochodzący z Nowego Orleanu Trombone Shorty, a właściwie Troy Michael Andrews, to frontman Trombone Shorty & Orleans Avenue, zespołu który w swoich kompozycjach łączy funk, hip-hop oraz rock. Trumbone Shorty i jego muzycy koncertowali w USA i Kanadzie, Europie, Australii, Japonii, Rosji oraz Brazylii. W 2005 roku Andrews był członkiem sekcji dętej grupy Lenny’ego Kravitza podczas światowej trasy koncertowej.

Jego trzecia płyta “Say That To Say This” została wydana we wrześniu 2013 roku. Poprzednie albumy to “Backatown”- album z 2010 roku nominowany do nagrody Grammy oraz “True” z 2011, który utrzymywał się na szczycie Billboard Contemporary Chart Jazz Magazine przez 12 tygodni.

Styczeń 2014 roku przyniósł Trombone Shorty & Orleans Avenue występ na 56. gali rozdania nagród Grammy, gdzie dzielili scenę z największymi gwiazdami muzyki.

www.youtu.be/bxoggUgTWik

Dzięki wirtuozerii, poświęceniu i zdolności do poruszania ludzi swoją muzyką, Trombone Shorty nie przestaje odnosić sukcesów. Realizacja swojej pasji z pokorą i bezpretensjonalnością sprawia, że artysta wraz ze swoim zespołem urzeka coraz większą liczbę słuchaczy.

Bilety już w sprzedaży na www.LiveNation.pl
Bilety w cenach:
Trybuny górne: 249 PLN
Trybuny dolne: 299 PLN
Płyta: 299 PLN
Niepełnosprawni: 249 PLN