W sieci pojawił się klip do tytułowego utworu z płyty „Będzie Dobrze” jazzowo-rapowego bandu: Eskaubei & Tomek Nowak Quartet. Autorem „obrazka” jest Patryk Kaflowski, a w utworze zespołowi towarzyszy legenda polskiego dj-ingu – Mr Krime.

Płyta „Będzie Dobrze” ukazała się 10 kwietnia nakładem wydawnictwa For Tune. Do tej pory zyskała sporo entuzjastycznych recenzji podkreślających unikatowość materiału na polskiej scenie muzycznej. Zespół jest obecnie w trasie koncertowej promującej album. Najbliższe koncerty odbędą się 8 maja w krakowskim Harrisie i 13 maja w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie.

Płyta „Będzie Dobrze”, to realizacja autorskiej koncepcji trębacza Tomka Nowaka, który zaprosił do współpracy topowych krakowskich muzyków, oraz rzeszowskiego rapera znanego z łączenia rapu z graniem na żywo. Zespół tworzy pięć odmiennych osobowości: dwie wielkie nadzieje polskiego jazzu – Kuba Płużek i Alan Wykpisz, charyzmatyczny i doświadczony Filip Mozul, zasłużony undergroundowy raper Eskaubei i czuwający nad wszystkim, ceniony sideman Tomek Nowak.

Doświadczenie wyniesione z wieloletniej współpracy z Nigelem Kennedy, Jarosławem Śmietaną czy z muzykami zespołu Amy Winehouse pozwoliło Nowakowi na połączenie świata jazzu, hip hopu oraz czarnej groove-owej muzyki. Gatunki, które mają przecież ze sobą wiele wspólnego spotkały się na jednym albumie, na którym nie brakuje ani dojrzałego i przemyślanego rapu ani ciekawych wątków aranżacyjnych czy swobodnych improwizacji. Istotnym wsparciem okazał się Mr Krime – pionier polskiego dj-ingu, który okrasił scratchami i cutami 7 z 11 utworów na płycie. Gościnnie pojawiła się również znana łódzka raperka i wokalistka Lilu, a także jedna z najbarwniejszych postaci polskiej sceny muzycznej – Ten Typ Mes. Na płycie można usłyszeć również gitarowe solo Roberta Cichego. To pierwsza pozycja w katalogu For Tune, w której pojawiają się elementy hip hopu.