Pod koniec marca informowaliśmy o broadwayowskim debiucie Brandy w inscenizacji musicalu „Chicago„, w które artystka zagra główną rolę Roxie Hart. Teraz artystka zdradziła więcej szczegółów dotyczących premiery sztuki.

W wywiadzie dla magazynu „Vanity Fair” Brandy przyznała, że specjalnie na potrzeby roli zaczęła ćwiczyć grę w tenisa oraz boksowanie, aby nabrać kondycji przed premierowym spektaklem, którego data zaplanowana jest na 28 kwietnia br. Oprócz tego, cała sztuka ma być wystawiana przez osiem kolejnych tygodni w Ambassador Theatre.

Brandy-Roxie-Hart-Chicago

Artystka znana z przebojów „The Boy Is Mine” czy „Have You Ever” opowiedziała w rozmowie także o swojej postaci:

Roxie jest naprawdę twardą kobietą, ale jest przy tym słodka. Czuję, że jestem do niej podobna. Potrafię być twarda, postawić na swoim i powiedzieć ci, co myślę, a potem upiec ci ciastka.

Przypomnijmy, że ostatni album Brandy zatytułowany „Two Eleven” ukazał się w 2012 roku. Artystka zadebiutowała na rynku w 1994 roku płytą pt. „Brandy„, kolejne krążki ukazywały się systematycznie co cztery lata: „Never Say Never” w 1998, „Full Moon” w 2002, „Afrodisiac” w 2004 i „Human” w 2008 roku.