Formacja ShataQS przedstawia nam kolejny klip do singla z płyty „Mr. ManKind”. Za realizację obrazu do „Teraz” odpowiada Michał Jagiełło, współpracujący już z zespołem przy tworzeniu video do „Die Free”.

„Mr.ManKind” to album, który łączy w sobie kilka gatunków muzycznych, takich jak funk, reagge i soul z elementami elektroniki. Na znakomite brzmienie płyty składają się fantastyczne partie wokalne oraz bardzo solidnie osadzona sekcja rytmiczna. To album dedykowany rodzajowi ludzkiemu i człowiekowi, jako zagubionej jednostce w świecie systemu.

Każdy utwór jest manifestacją przemyśleń, szukania prawdy i rozwiązań. „Mr.ManKind” to płyta, której realizacja trwała ponad rok, podczas którego skrupulatnie wybierani byli artyści i muzycy, z których to wsparciem i wkładem tworzony był cały projekt ShataQS. Dammy Bolarin, Naweed Ahmed , Łukasz Olejarczyk, Piotr (kovias) Kowieski to tylko kilka nazwisk spośród wielu jego budowniczych. Autorem aranżacji oraz produkcji płyty jest Łukasz Damrych, wrocławski producent muzyczny, pianista, kompozytor oraz zdobywca nagrody „Tukan” za najlepszą aranżację muzyczną na 26. Przeglądzie Piosenki Aktorskiej.