Flo Rida opublikował w sieci swój nowy singiel “I Don’t Like It, I Love It“, do nagrania którego zaprosił znanego z przeboju “Blurred LinesRobina Thicke’a oraz Verdina White’a, basistę zespołu Earth, Wind & Fire.

Utwór zapowiada nową płytę rapera zatytułowaną “My House“, której premiera zaplanowana jest 7 kwietnia br. Trzeba przyznać, że kawałek bez wątpienia ma szansę na podbicie list przebojów oraz stanie się przebojem zbliżającego się lata.

Wiadomo już, że oprócz piosenki “I Don’t Like It, I Love It”, na nowym krążku Flo Ridy znajdzie się jeszcze sześć innych numerów, w tym m.in. “Once in a Lifetime” oraz tytułowy singiel.

www.youtu.be/uuFGbxpLg94

“My House” będzie piątym albumem w dorobku Flo Ridy. Artysta zadebiutował na rynku w 2008 roku płytą pt. “Mail on Sunday“, z której pochodzi singiel “Low” nagrany w duecie z T-Painem. W kolejnym roku ukazał się jego drugi krążek muzyka zatytułowany “R.O.O.T.S.“, a w 2010 – “Only One Flo (Pt 1)“. W 2012 roku premierę miał czwarty album raperapt. “Wild Ones“, który promowały takie przeboje, jak “Good Feeling“, “Whistle” oraz tytułowa piosenka nagrana we współpracy z Sią Furler.