Flo Rida opublikował w sieci swój nowy singiel „I Don’t Like It, I Love It„, do nagrania którego zaprosił znanego z przeboju „Blurred LinesRobina Thicke’a oraz Verdina White’a, basistę zespołu Earth, Wind & Fire.

Utwór zapowiada nową płytę rapera zatytułowaną „My House„, której premiera zaplanowana jest 7 kwietnia br. Trzeba przyznać, że kawałek bez wątpienia ma szansę na podbicie list przebojów oraz stanie się przebojem zbliżającego się lata.

Wiadomo już, że oprócz piosenki „I Don’t Like It, I Love It”, na nowym krążku Flo Ridy znajdzie się jeszcze sześć innych numerów, w tym m.in. „Once in a Lifetime” oraz tytułowy singiel.

„My House” będzie piątym albumem w dorobku Flo Ridy. Artysta zadebiutował na rynku w 2008 roku płytą pt. „Mail on Sunday„, z której pochodzi singiel „Low” nagrany w duecie z T-Painem. W kolejnym roku ukazał się jego drugi krążek muzyka zatytułowany „R.O.O.T.S.„, a w 2010 – „Only One Flo (Pt 1)„. W 2012 roku premierę miał czwarty album raperapt. „Wild Ones„, który promowały takie przeboje, jak „Good Feeling„, „Whistle” oraz tytułowa piosenka nagrana we współpracy z Sią Furler.