W ubiegłą sobotę w Szwecji odbył się krajowy festiwal „Melodifestivalen„, będący zarazem finałem lokalnych eliminacji do 60. Konkursu Piosenki Eurowizji. Jednym z gości specjalnych widowiska był zespół Dirty Loops, który zaprezentował na żywo swoją wersję utworu „Undo” z repertuaru Sanny Nielsen.

Dodajmy, że artystka reprezentowała z tą piosenką Szwecję podczas Konkursu Piosenki Eurowizji rozgrywanego w ubiegłym roku. Zajęła ostatecznie trzecie miejsce, przegrywając jedynie z kontrowersyjną drag queen Conchitą Wurst oraz holenderskim duetem The Common Linnets.

Trio Dirty Loops, czyli wokalista Jonah Nilsson, basista Henrik Linder i perkusista Aaron Mellergardh, zadebiutowało na rynku w 2014 roku albumem zatytułowanym „Loopified„. Płytę promowały autorskie single „Sexy Girls” i „Hit Me„, a także cover piosenki „Wake Me UpAviciiego. Oprócz przeboju szwedzkiego DJ-a, formacja często bierze na swój warsztat inne znane kawałki, do tej pory stworzyli własne aranżacje takich piosenek, jak m.in. „Rolling in the Deep Adele czy „Just DanceLady Gagi.