Dobrych wieści od Selah Sue ciąg dalszy! Najpierw Belgijka ogłosiła trasę koncertową po Polsce. Teraz ma kolejny prezent dla fanów: pojawił się niezwykły teledysk zapowiadający drugą płytę artystki, “Reason”.

Parę tygodni temu Selah Sue zaśpiewała na dworcu kolejowym w Paryżu z akompaniamentem pianina piosenkę “Reason”, tytułowy utwór z drugiego albumu. Płyta ukaże się w Polsce 30 marca 2015. Tym razem belgijska piosenkarka przeniosła się do swojej ojczyzny i na lotnisku w Brukseli wykonała kawałek “Feel”. Początkowo a capella, a po chwili przy akompaniamencie gitary akustycznej.

“Oto numer „Feel”, który znajdzie się na mojej płycie »Reason«. Piosenka opowiada o byciu szczęśliwym z tego tylko powodu, że w ogóle coś się czuje. Wszyscy chcą zdusić w sobie smutek, zakładają jakieś maski, lecz lepiej jest po prostu tego nie robić. Takie jest życie” – Tak o utworze opowiada Selah Sue

Przypomnijmy, że Selah Sue spędzi w Polsce prawie tydzień, od 26 maja do 3 czerwca. W tym czasie zaśpiewa dla polskich fanów siedmiokrotnie w następujących miastach i miejscach:

26 maja 2015, Poznań / Eskulap
27 maja 2015, Wrocław / Eter
28 maja 2015, Warszawa / Palladium
30 maja 2015, Kraków / Studio
31 maja 2015, Łódź / Wytwórnia
1 czerwca 2015, Gdańsk / B90
3 czerwca 2015, Szczecin / Azoty Arena