Dobra wiadomość dla wszystkich miłośników muzyki Marka Ronsona. Artysta zagra DJ-set w ramach tegorocznego Orange Warsaw Festival.

Mark Ronson to angielski muzyk, DJ, wokalista i producent muzyczny. Swój debiutancki album „Here Comes the Fuzz” wydał w 2003 roku, jednak komercyjny sukces przyniosło mu dopiero drugie wydawnictwo – wydany w 2007 roku album „Version”.

Krążek zajął drugie miejsce na brytyjskiej liście sprzedaży UK Album Chart oraz zawierał trzy kawałki, które znalazły się w pierwszej dziesiątce UK Singles Chart. Album zaowocował również przyznaniem Ronsonowi prestiżowej BRIT Award za Best British Male Solo Artist w 2008 roku. Lista gości, którzy pojawili się na krążku jest powalająca i znajdują się na niej m.in. Amy Winehouse czy Robbie Williams. Trzeci album Ronsona, zatytułowany Record Collection miał premierę 27 września 2010 roku i kontynuował pasmo sukcesów producenta, ponownie debiutując na drugim miejscu UK Album Chart.

Najnowsze wydawnictwo Marka Ronsona to wydany w styczniu 2015 roku album „Uptown Funk”. Album jest największym do tej pory sukcesem artysty, zawiera m.in. nagrany wspólnie z Bruno Marsem utwór „Uptown Funk”, który jest pierwszym singlem muzyka. Znalazł się on na szczycie UK Singles Chart. W styczniu 2015 roku Ronson ponownie otrzymał nominację do BRIT Award, tym razem w kategorii British Single of the Year.