Ekipa Soul Service nie od dziś znana jest z zamiłowania do grzebania w archiwach polskiej muzyki lat 60-tych i 70-tych. Owocem tych poszukiwań była m.in. seria kompilacji Polish Funk oraz płyty Off Season, Why Not Samba i Strange Weekend. Ci winylowi weterani nie ograniczają się tylko do Polski. Podczas swoich zagranicznych gigów i podróży korzystają z każdej okazji aby pogrzebać w lokalnych sklepach z płytami.

eastren grooves plakat_web

Na imprezie Eastern Grooves w Bar Studio, poza klasykami funk i soul można będzie się spodziewać również bogatej dawki groove-ów z krajów takich jak Czechy, Jugosławia, Polska, ZSSR i nie tylko. Całość oczywiście podana będzie w miksie z oryginalnych płyt winylowych, a ekipa Soul Service wystąpi w pełnym 5-cio osobowym składzie.

Dopełnieniem muzyki będą specjalnie przygotowane na tą okazję wizualizacje w klimacie Western Erotic Movies. Dla pierwszych gości do rozdania przewidziany jest również okolicznościowy Eastern & Western Grooves CD mix. Impreza zdecydowanie inna niż wszystkie w mieście.

Easter Grooves & Western Erotic Movies
13.02.2015, Bar Studio, PKiN, Warszawa, start: 22:00
Bilet 10/15 PLN

Płyty z winyla kręcą:
Burn Reynolds
Papa Zura
Ojciec Karol
Kapitan Sparky
Miściak