Metro będzie kolejnym członkiem jury siódmej edycji Beatbattle.poznan. Brzeski producent dołączą do Czarnego HiFi i SoDrumatic’a, którzy również zdecydują o tym, kto powalczy o tytuł Mistrza Polski Beatmakerów 7 marca w poznański Projekt LAB!

Metro Beatbattle.poznan

Do końca eliminacji pozostał tydzień. 31 stycznia to ostateczna data, do której producenci mogą wysyłać swoje zgłoszenia na Beatbattle.poznan w dwóch kategoriach Beat Show i Live Act. By wziąć udział w eliminacjach, w zależności od kategorii, wystarczy wysłać dwa 1.5 minutowe bity lub jedną 3 minutową video-rutynę. 13 finalistów wystąpi podczas imprezy finałowej 7 marca w klubie Projekt LAB w Poznaniu.

Szczegóły związane ze startem w eliminacjach znajdziesz tutaj.

Oprócz samych walk uczestników, podczas Mistrzostw Polski Beatmakerów Beatbattle.poznan publiczność będzie miała okazję usłyszeć specjalnie przygotowane showcase’y członków jury. Swój dj set zaprezentuje również Metro! Będzie to jedna z niewielu okazji usłyszenia artysty w takiej konwencji!

Metro to bardzo charakterystyczna postać na polskiej scenie producenckiej. Jako jeden z pierwszych zbierał na płytach niezliczoną ilość gości, których umiejętności rapowe testował na swoich bitach. Na debiutanckim „Antidotum EP” rapowali m.in. O.S.T.R, Te-Tris czy grupa Dinal. Produkcje dla polskich raperów, nie satysfakcjonowały Metro do końca. Wkrótce wydając nakładem wytwórni Asfalt, a trochę później w szeregach Queen Size Records współpracował z takimi tuzami niezależnej sceny hip-hopowej jak Guilty Simpson, Raaka, Dj Babu czy Blu, który gościnnie zarapował na najnowszym krążku pt. „Metroit City”. Jego styl zawsze charakteryzowało przywiązanie do starej szkoły hip-hopu. Tłuste bity, oparte na soulowych i funkowych pętlach, przywodzą na myśl inspiracje klimatem kalifornijskiej wytwórni Stones Throw.  Zdobyte doświadczenie,  Metro na pewno wykorzysta przy ocenie uczestników Beatbattle.poznan, a fascynacje muzyczne przełożą się na wyjątkowy dj set.

MISTRZOSTWA POLSKI BEATMAKERÓW BEATBATTLE.POZNAN
7 MARCA 2015
PROJEKT LAB, POZNAŃ
FB EVENT: www.facebook.com/events/329203073943342