Andreya Triana w 2014 roku wydała EPkę zatytułowaną „Everything You Never had pt. II”. Tym wydawnictwem zrobiła nam takiego smaka, że czekaliśmy na więcej informacji o płycie tej jakże zdolnej wokalistki. Doczekaliśmy się, 23 marca na sklepowe półki trafi jej druga w karierze płyta zatytułowana „Giants”. Singlem promującym to wydawnictwo został utwór numer dwa na płycie czyli „Gold”.

Za produkcję płyty odpowiada Matt Hales, współpracujący wcześniej z Lianne La Havas czy Palomą Faith. Jak możemy przeczytać w zapowiedzi „Giants” to tygiel dźwięków i stylów. Utwory które się znajdą na albumie posiadają różne tematy i nie opowiadają tylko o miłości.

O samym wydawnictwie Andreya mówi następująco:

„Mam nadzieję, że historie opowiedziane w utworach będą odebrane jako szczere. Pisanie wielu miłosnych piosenek na album nie jest w moim stylu, dlatego też czerpałam inspirację z wielu innych dziedzin życia. Współpraca z Mattem była niesamowitym doświadczeniem. Pracowaliśmy wspólnie w jego studiu w Los Angeles. Prace nad płyta rozpoczęłam z otwartym umysłem, chcąc stworzyć coś co będzie miało swój własny styl. „Giants” to to co wyszło z tego twórczego procesu.”

Pochodząca z południowego Londynu Andreya już wcześniej współpracowała z cenionymi artystami i producentami m.in. Flying Lotus czy Bonobo. Ten drugi wyprodukował nawet jej debiutancki album „Lost Where I Belong” wydany w 2010 roku. Jej dyskografię zamyka wydana w 2014 roku EPka „Everything You Never Had pt. II”.

Poniżej możecie zapoznać się z tracklista oraz okładką albumu „Giants”. Na albumie znajdzie się 12 utworów, w tym znane już wcześniej „Song for a friend” i „Everything You Never Had pt.II”

Andreya Triana Giantscover

Tracklist „Giants”:

 1.  „Paperwalls”
 2. „Gold”
 3. „That’s Alright With Me”
 4. „Lullaby”
 5. „Giants”
 6. „Heart in My hands”
 7. „Keep Running”
 8. „Changing Shapes of Love”
 9. „Clutterbug”
 10. „Song For a Friend”
 11. „It’s Not Over”
 12. „Everything You Never Had pt. II”