Wrocławski Ośrodek Działań Twórczych zaprasza na warsztaty wokalne. Będzie to pięciodniowa praca młodych wokalistów w zakresie wybranego przez nich repertuaru. Tegoroczne, XVIII już Artystyczne Warsztaty Wokalne poprowadzi Paulina Przybysz – wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów – znana z działalności zespołu Sistars, jak i jako Pinnawela, obecnie współtworząca grupę “Archeo” oraz “Rita Pax”. Współpracować z nią będzie dwóch akompaniatorów: Paweł Konikiewicz i Piotr Rachoń, jak również (w zakresie zajęć z emisji głosu) Monika Wiśniowska – Basel, wokalistka m.in. grupy  Soul City; prowadząca w ODT Światowid zajęcia wokalne.

Warsztaty odbędą się w terminie: 19-23 stycznia 2015 r. oraz zakończą się koncertem wszystkich uczestników. Gwiazdą wieczoru będzie Paulina Przybysz z projektem MINIMAL, w towarzystwie instrumentów klawiszowych, elektroniki i wokalu Marka Pędziwiatra (Night Marks Electric Trio), posługując się loopami, efektami, sterownikami i analogowymi instrumentami, ale przede wszystkim swoim głosem Paulina Przybysz zaprezentuje najbardziej aktualną selekcję tego co kocha w muzyce. Usłyszymy zarówno jej interpretacje lubianych kawałków, stare piosenki jak i utwory jeszcze nie publikowane napisane świeżo przed koncertem w niepowtarzalnych improwizowanych wersjach.

W programie zajęć: dykcja, emisja głosu, interpretacja utworów, praca z mikrofonem, nowoczesne formy pracy z głosem, przygotowanie koncertu. Więcej informacji możecie znaleźć tutaj.