Już 7 grudnia podczas finału czwartej edycji konkursu Zwykły Bohater wystąpią JESSIE WARE oraz BO SARIS!

Trzy kategorie, dziewięciu finalistów i aż trzech zwycięzców. Już 7 grudnia o godzinie 21.00 w Ufficio Primo odbędzie się Gala Finałowa Konkursu „Zwykły Bohater”. Jest to akcja wyjątkowa, już po raz czwarty, prowadzona przez Bank BPH wspólnie z TVN oraz Onet. Każdego roku nagradzani zostają ludzie niezwykli, którzy zachowali się fair, wykazali inicjatywą albo odwagą w niesieniu pomocy innym.

Galę uświetnią występy znakomitych gwiazd. Na scenie zobaczymy Jessie Ware, autorkę hitu „Wildest Moments”, której debiutancka płyta „Devotion” została wyróżniona w Polsce platynową płytą. W październiku Artystka wydała swój drugi album „Tough Love”, z którego pochodzi m.in. singiel „Say You Love Me”.

Usłyszymy również nowy głos na scenie soul. Brytyjski “Guardian” okrzyknął go mianem „soulowej sensacji”, a krytycy zgodnie uznali, że Artysta na nowo przywraca wiarę w sztukę wokalną. Bo Saris to urodzona gwiazda, która talentem dorównuje umiejętnościom Micheala Jacksona. Jego utwory z debiutanckiej płyty „Gold” podbijają listy przebojów w Belgii, Holandii, Danii i w Wielkiej Brytanii.

Transmisja gali odbędzie się w telewizji TVN.