Przed Wami dwa ostatnie odcinki “London Video Sessions” przygotowanych specjalnie dla JazzSoul.pl. Cały cykl to 10. krótkich klipów, nagrywanych w różnych lokalizacjach Londynu, które pojawiały się cyklicznie przez ostatnie miesiące. Ostatnie klipy zrealizowane zostały pod samym Big Benem, w dzielnicy Westminster i pod Buckingham Palace. Realizacją projektu zajęło się trio – Paulina Lenda, Anastasja Black, Artur „King” Sienicki.

Obejrzyjcie ich wykonanie “Come Together” grupy The Beatles.

www.youtube.com/watch?v=fiIGCt1kF80

Paulina Lenda – 21 letnia wokalistka, autorka tekstów, wychowana na czarnych dźwiękach, która od kilku lat najwięcej czerpie z akustyki, muzyki folkowej i cięższych brzmień, które nadal odkrywa będąc zakochaną w blues-psychodelicznej muzyce/sztuce z lat 70. W kwietniu tego roku wydała swoją pierwszą debiutancką płytę, zatytułowaną WOLF GIRL. Nadal koncertuje w duecie z gitarzystą, od jakiegoś czasu pracując jednak nad stworzeniem własnego zespołu.

Artur King (Artur Sienicki) – gitarzysta elektryczny i akustyczny, basista, kompozytor, muzyk sesyjny, nauczyciel, filozof, pisarz, rysownik, fotograf ważek, nomad i artysta performatywny, specjalizujący się w interaktywnej improwizacji – aktualnie mieszkający w Londynie.

Anastasja Black (Anja-Anastasja Mallert) – realizatorka i montażystka pochodząca z małej wsi niedaleko Gdańska. Rok temu, mając 18 lat, wyprowadziła sie do Londynu, gdzie postanowiła zamieszkać. Głównym powodem przeprowadzki była możliwość studiowania mody na uniwersytecie sztuk współczesnych LCCA. To właśnie tutaj, w Londynie narodziło się również jej wielkie zamiłowanie do tworzenia i edytowania różnorakich klipów i filmów.