Sprawdźcie maile!

Pytanie: Jaki tytuł nosi pierwszy singiel promujący nadchodzącą płytę artystki?
Odpowiedź: „If I Go”

27 WRZEŚNIA (SOBOTA)
INSTYTUT WYSOKICH NAPIĘĆ
UL. MORY 8, WARSZAWA

W ostatnią sobotę września w warszawskim Instytucie Wysokich Napięć odbędzie się najbardziej szalona i nieszablonowa impreza tego lata (jesieni jeszcze nie przyjmujemy do wiadomości). Do swojego ekscentrycznego świata Lord Somersby zaprosi …. ponad dwa tysiące szacownych gości, zwycięzców konkursu Somersby Party like a Lord. Doskonałą atmosferę i zabawę zapewni koncert utalentowanej Elli Eyre oraz wielu wyśmienitych artystów. Dla uczestników imprezy w samym środku nocy zaświeci słońce, ponieważ w świecie Lorda Somersby wszystko jest możliwe!

Imprezę Party like a Lord organizuje Somersby, trendsetterska marka, którą pokochały rzesze młodych ludzi. Somersby to wyśmienicie smakujący mix piwa i napoju owocowego – doskonałe orzeźwienie na słoneczne dni i imprezy w gronie przyjaciół. Somersby najlepiej smakuje schłodzone, podane na kostkach lodu, o czym będą mogli się przekonać uczestnicy zacnego party u Lorda.

Muzyczną gwiazdą wieczoru będzie Ella Eyre, brytyjska piosenkarka, która szturmem wkroczyła na międzynarodową arenę dzięki wokalowi w hicie „Waiting All Night”. Ella pokochała polską publiczność podczas tegorocznego letniego festiwalu, dlatego przyjeżdża do nas ponownie. Podczas występu u Lorda Somersby po raz pierwszy będzie można usłyszeć utwory z jej nowej płyty. Prywatkę w iście lordowskim stylu rozpocznie laserowy pokaz i występ takich artystów jak Natalia Nykiel, DJ Matthew Clark czy DJ Mibro, a wśród zaproszonych gości znajdą się gwiazdy szklanego ekranu, najpopularniejsi blogerzy w kraju oraz szczęśliwi zwycięzcy konkursu.

Gości lordowskiego party oprócz gwiazd na scenie, opromieniać będzie także wspaniałe słońce, które tego wieczoru wpadnie na imprezę na dłużej. Jego ekskluzywny zachód obejrzą wyłącznie uczestnicy zabawy. Jak przystało na party u Lorda Somersby i jego lordowskiej świty, na uczestników czeka moc atrakcji, m.in. konkurs z nagrodami za podzielenie się imprezowym #Friendsie #Somersby. Na imprezie zaprezentują się także najlepsze w Polsce foodtrucki, które zaserwują imprezowiczom najbardziej kultowe przekąski. Lordowskie busy, które zawiozą gości do gospodarza czekać będą przy Emilii Plater. Szczegóły na stronie www.somersby.pl.

Lord Somersby ma jeszcze do rozdania zaproszenia na party, zatem bacznie obserwujcie media i ich profile na facebooku. Będziemy Was informować o wszystkim na lordowskim fan pagu.

STAY OPEN-MINDED! – tak głosi sam Lord Somersby.