Już w tym tygodniu do Polski przyjedzie grupa Naturally 7! Siedmiu, niezwykle zdolnych wokalistów wystąpi w warszawskich Hybrydach 4 września, i w poznańskim Blue Note 5 września! Punktem przełomowym w karierze Naturally 7 był rok 2007. Po osiągnięciu sukcesu w Europie muzycy pojechali wspólnie na trasę z Michaelem Buble, dzięki czemu stali się rozpoznawalni w Kanadzie, Australii I Stanach Zjednoczonych. Współpracowali już z Coldplay i Brianem Eno, nagrywali także z Ludacrisem.

Naturally 7 to siedmiu muzyków, którzy swoją twórczość określają jako Vocal Play. Zespół powstał w 1999 roku w Nowym Jorku i od samego początku skupił się na śpiewaniu a capella, które ewoluowało w kolejnych latach jego działalności. Jak tłumaczą członkowie grupy – śpiewanie a capella to śpiewanie bez instrumentów; vocal play to śpiewanie jak instrumenty. I właśnie ten aspekt w swojej twórczości rozwija Naturally 7. Muzycy mają na swoim koncie wiele albumów, które niezmiennie cieszą się popularnością na całym świecie.

Bilety na obydwa koncerty dostępne są jeszcze w przedsprzedaży na stronach www.go-ahead.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt I Saturn. Dostępne będą również bezpośrednio w klubach, przez każdym z występów.