Kolejna płyta Camerona Jibril Thomaza, wielbicielom rapu znanego jako Wiz Khalifa. Przy pracy nad wydawnictwem “Blacc Hollywood” talentem wspomogło twórcę z Pittsburga paru topowych artystów hiphopowych i popowych, wśród których są Nicki Minaj i Juicy J z Three 6 Mafia.

BH Wiz Khalifa

Do współpracy przy następcy znakomitego materiału „O.N.I.F.C.” (drugie miejsce na liście “Billboardu”) raper zaprosił wyjątkowych gości. Przykładowo, w kawałku „True Colors” słychać Nicki Minaj, w „Hope” pojawia się Ty Dolla Sign, a w „KK” są to Project Pat i Juicy J. Z myślą o wersji deluxe płyty przygotowano dwa remiksy – pierwszego singlowego numeru „We Dem Boyz” z udziałem Ricka Rossa, Schoolboya Q i Nasa oraz „You And Your Friends”, w którym pojawiają się Snoop Dogg i Ty Dolla Sign.

Do wspomnianego kawałka „We Dem Boyz” powstał wyreżyserowany przez Ethana Ladera wideoklip, który w serwisie YouTube bije rekordy popularności! Drugim singlem z płyty jest numer “KK” (feat. Project Pat i Juicy J), zaś trzecim wspomniany remiks “You And Your Friends”.

Tracklista (CD (deluxe explicit)):

1. Hope (feat. Ty Dolla $ign) [Explicit]
2. We Dem Boyz [Explicit]
3. Promises [Explicit]
4. KK (feat. Project Pat & Juicy J) [Explicit]
5. House In The Hills (feat. Curren$y) [Explicit]
6. Ass Drop [Explicit]
7. Raw [Explicit]
8. Stayin Out All Night [Explicit]
9. The Sleaze [Explicit]
10. So High (feat. Ghost Loft) [Explicit]
11. Still Down (feat. Chevy Woods & Ty Dolla $ign) [Explicit]
12. No Gain [Explicit]
13. True Colors [Explicit]
14. We Dem Boyz Remix (feat. Rick Ross, ScHoolboy Q & Nas) [Explicit]
15. You And Your Friends (feat. Snoop Dogg & Ty Dolla $ign)[Explicit]

Video: We Dem Boyz [Explicit]