Na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej pojawi się Paulina Przybysz – jedna z najbardziej znanych polskich wokalistek soulowych. Artystka wystąpi 16 sierpnia w POZIOM 511 Design Hotel & SPA, położonym na najwyższym wzniesieniu Jury.

Paulina Przybysz zdobyła rozgłos dzięki zespołowi Sistars, założonemu wraz z siostrą, Natalią Przybysz. Współtworzyła również takie projekty jak Pinnawela, Rita Pax i Archeo. Gościom POZIOM 511 zaserwuje odrobinę elektroniki i dużą dawkę ciepłego soulu. Towarzyszyć jej będzie pianista Marek Pędziwiatr (Night Mark Electric Trio, Archeo, Electro-Acustic Beat Sessions). Podczas koncertu 16 sierpnia usłyszymy piosenki, które Paulina Przybysz nagrywała na samym początku swojej muzycznej działalności – wybrzmi więc „Siła sióstr”, „AEIOU”, „Renesoul” czy „Soulahili”, jednak publiczność zaskoczy wykonanie niepublikowanych dotąd, niedawno skomponowanych przez Przybysz utworów. Wokalistka na nowo zaaranżuje także piosenki innych artystów.

Paulina Przybysz WinoGranie

POZIOM 511 znajduje się w Podzamczu, w pobliżu miejscowości Ogrodzieniec, w bezpośrednim sąsiedztwie ruin zamkowych, na szlaku Orlich Gniazd. Nowoczesny hotel wpisany w skalisty krajobraz, łączy piękno natury z kulturą na najwyższym poziomie. W hotelowej restauracji odbywają się kameralne koncerty, a podczas wakacji dla gości organizowane są „Wieczory Jurajskie pod skałą” z licznymi atrakcjami, takimi jak występy artystów, czy kino plenerowe.

Koncert odbędzie się na polanie przy skałach o godz. 20.00 Goście spoza hotelu, zainteresowani udziałem w imprezie, będą mogli nabyć w recepcji bilety w cenie 30 PLN.