Sound of Obsession to zbiór wybranych przez autora ścieżek dźwiękowych tworzonych przez ostatnią dekadę na potrzeby prowadzonych przez niego sesji hipnoterapeutycznych. Wśród dwudziestu dwóch minut muzyki zebranej na płycie można doszukać się zarówno tradycyjnych brzmień hip-hopowych jak i ambientowo elektronicznych.

Na życzenie autora płyta nie została poddana zabiegom masteringowym. Płytę w całości można pobrać za darmo tutaj oraz tutaj lub dobrowolnie zakupić. Cały dochód ze sprzedaży płyty zostanie przeznaczony na zakup instrumentów muzycznych dla placówek oświatowych i opiekuńczo wychowawczych dla dzieci z autyzmem.

Anthony Brice urodzony 15.10.1980 roku w Toronto. W wieku 26 lat ze względów zawodowych przeniósł się do Dallas w Teksasie, gdzie do dnia dzisiejszego prowadzi poradnię psychologiczną. Specjalizuje się w leczeniu uzależnień i depresji.

Gra na skrzypcach, pianinie i gitarze basowej. Zawodowo kroczy szlakiem wyznaczonym przez matkę, która znaczną część swojego życia poświęciła na badania nad zastosowaniem hipnozy w leczeniu uzależnień. Anthony w wybranych rodzajach terapii wykorzystuje swoje muzyczne zdolności tworząc ścieżki dźwiękowe do scen, które podczas seansów rozgrywających się w umysłach pacjentów.