22 lipca w Jazz Cafe w Łomiankach wystąpi Ewa Bem z zespołem w składzie: Ewa Bem – śpiew; Łukasz Sztaba – instrumenty klawiszowe; Wiktor Tatarek – gitary; Robert Markiewicz – perkusja; Patryk Stachura – gitara basowa; Barbara Włodarska – chórek; Jan Radwan – chórek

Ewa Bem_Pozytywne Wibracje_20 07 2012-2

„Pierwsza dama polskiego jazzu” po raz kolejny zagości w klubie Jazz Cafe. W przypadku Ewy Bem trudno uciec od tego mało oryginalnego określenia, bowiem jest ono trafne nie tylko ze względu na umiejętności wokalne, ale i nienaganne maniery estradowe artystki.

Ewa Bem lubi współpracować z wybitnymi muzykami, ale także poszukuje talentów wśród młodszego pokolenia, które zdecydowanie pasuje do niej temperamentem i wyczuciem rytmu. Właśnie na scenie Jazz Cafe towarzyszyć Ewie Bem będzie również świeża i porywająca krew polskiego jazzu.

Podczas recitalu, oprócz utworów z albumu „Kakadu”, które od lat zachwycają słuchaczy, będziemy mogli posłuchać najnowszego projektu Ewy Bem, stworzonego w hołdzie wybitnemu artyście – Czesławowi Niemenowi. Czesław Niemen swingująco? Ten, kto słyszał „Sprzedaj mnie wiatrowi” wykonywany przez Ewę Bem z nieopanowanym entuzjazmem, będzie koncertem oczarowany.

info oraz rezerwacja biletów tel. 22 751 41 12
jazzcafe@jazzcafe.com.pl
biuro@jazzcafe.com.pl
rezerwacja@jazzcafe.com.pl

adres klubu Jazz Cafe:
Łomianki, ul. Warszawska 69, tel. 22 751 41 12