How To Dress Well kilka chwil temu ogłosił koncerty w Polsce, niedawno opublikował także teledysk do swojego najnowszego singla „Childhood Faith in Love„.

Utwór promuje najnowszy album Toma Krella (bo tak właściwie nazywa się wokalista), zatytułowany „What Is This Heart?„. Premiera trzeciej już płyty w dorobku artysty odbyła się 23 czerwca br.

How To Dress Well to projekt, który narodził się w 2009 roku. Debiutancki album – „Love Remains„– ukazał się już rok później i był szeroko komentowany przez branżowe media. Portal Pitchfork ocenił płytę na 8.7, Spin dał krążkowi 8/10 gwiazdek, a Stereogum uznał HTDR za jeden z 40 najlepszych zespołów 2010 roku.

Podobną popularnością cieszyło się kolejne wydawnictwo – „Total Loss” 2012 roku – które po raz kolejny zebrało aplauz środowiska muzycznego.

Pod koniec czerwca premierę miała najnowsza płyta How To Dress Well. „What Is This Heart?” to album zbierający równie dobre recenzje co dwa poprzednie wydawnictwa. Podkreślano inspiracje współczesnym indie r’n’b oraz wyjątkowo osobisty charakter piosenek zawartych na wydawnictwie.

Koncerty w Poznaniu i Warszawie będą pierwszą okazją do usłyszenia materiału z „What Is This Heart?” na żywo w Polsce!

Bilety na koncerty wkrótce trafią do sprzedaży. Dostępne będą na stronach www.go-ahead.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.