Lenny Kravitz uważany za jednego z najwybitniejszych muzyków rockowych naszych czasów w swojej 20-letniej karierze muzycznej to styl i klasa inspirowana latami 60 i 70, dusza rocka i funku. Kravitz jest twórcą i prodcentem, pisarzem, multiinstrumentalistą którego dzieła rozbrzmiewają na dziesięciu ponadczasowych albumach studyjnych. Zdobył cztery nagrody Grammy, ustanawiając tym rekord. Jego ostatni studyjny album „Black and White America”, sprzedał się w ponad 38 milionach egzemplarzy.

Artysta przyjedzie do naszego kraju 3 listopada, wystąpi w łódzkiej Atlas Arenie. Bilety na koncert trafią do sprzedaży w piątek 27 czerwca.

„Strut” dziesiąty studyjny album Lennego Kravitz’a trafi do sprzedaży 23 września.

NOWY JORK, 23 czerwca 2014 – Lenny Kravitz ogłosił wydanie „The Chamber”, pierwszego singla z jego długo oczekiwanej dziesiątej płyty Strut. Singiel trafi do sprzedaży jutro, 24 czerwca na iTunes. Lenny Kravitz zapowiedział także daty pierwszego odcinka swojej światowej trasy koncertowej, która rozpocznie się 22 października w Moskwie. Bilety na koncerty w 40-miastach Europy, Wielkiej Brytanii w tym także bilety na koncert w Polsce w sprzedaży na www.LiveNation.pl.

Dziesiąty studyjny album Kravitza ukaże się 23 września 2014 wydany przez Roxie Records / Kobalt Label Services. Album to prawdziwa mieszanka rock & rolla, który uderza mocno, rytmicznie we wszystkich swoich formach. Dwanaście utworów na krążku obejmuje takie tytuły jak: „New York City”, „I Never Want to Let You Down” and „She’s a Beast”. Te piosenki są szczere i głębokie czyli dokładnie takie jak sam Kravitz. Jest wielkim i utalentowanym artystą, który  w ciągu roku potrafi sprzedać prawie czterdzieści milionów albumów. Teraz nastał idealny czas, na długo oczekiwany album oraz koncerty na żywo. Jak zawsze, Kravitz gra na gitarze, basie, klawiszach i perkusji na swoim albumie, który także  wyprodukował i zaaranżował. Wisienką na tym torcie jest jednak współpraca  Kravitza z legendarnym Bobem Clearmountain (producent m.in. „Lets dance”Davida Bowiego, „Tattoo you” The Rolling Stones i „Born in the USA” Bruce’a Springsteena).

LENNY KRAVITZ– LISTOPADA , ATLAS ARENA, ŁÓDŹ

Bilety dostępne od 27 czerwca od godz. 10:00 na www.LiveNation.pl

Ceny Biletów:
Trybuny – 179,00 – 229,00 zł
GC EE – 330,00 zł
GC – 229,00 zł
GA – 169,00 zł
Disabled – 169,00 zł
Oferta VIP dostępna tutaj.