Po wyjątkowo udanej premierze utworu AWAY, przyszedł czas na teledysk. MANOID i Pola Rise zaprezentowali wczoraj pierwszy klip z EPki o nazwie „Synestezja”, która ukaże się pod koniec wakacji. MANOID – połączenie człowieka i maszyny – powstał w momencie kiedy maszyna zaczęła czuć. Pod nazwą MANOID kryje się producent, który w swojej muzyce przenosi brzmienie natury na dźwięki syntetyczne – emocje na fale sinusoidalne.

MANOID do współpracy przy projekcie zaprosił artystkę, która razem z nim napisała słowa do AWAY. Pola Rise wniosła do utworu swoją wrażliwość i wyjątkową emocjonalność. Jej delikatny głos idealnie wpisuje się w ramy projektu MANOID porywając słuchacza przy każdej nucie. Razem stworzyli niebanalne połączenie dwóch żywiołów. Mimo tak odmiennych charakterów, utwór AWAY powstało w zaledwie kilka dni od pierwszego spotkania artystów. Wspólne inspiracje i fascynacje sprawiły, że MANOID i Pola Rise od razu zdecydowali się razem pracować. Owoce tej niezwykłej współpracy można już podziwiać na:

Duet już na początku wakacji zagra wspólne koncerty, które będą promowały zarówno najnowsze wydawnictwo MANOID, jak również pierwszą płytę Poli Rise. Więcej szczegółów dotyczących