Po pierwszym tegorocznym zderzeniu z latem, nadszedł czas na konfrontację z kulturą na wysokim poziomie, ale także na świeżym powietrzu!

sztuki akustycznie 2

Fundacja Do Dzieła! pragnie zaprosić na cykl 5-ciu kameralnych koncertów dla koneserów smaków i smaczków muzyki klasycznej pod tytułem „Sztuki Akustycznie”. Degustacji dzieł między innymi Schumanna, Beethovena, Haendela w wykonaniu nagradzanych na całym świecie artystów, będzie można dokonać co dwa tygodnie w niedzielę w kameralnej atmosferze patia naszego klubu.

Już 8.06 rozbrzmią arcydzieła muzyki światowej od okresu baroku do czasów współczesnych w aranżacji akordeonowej…

Zaprosiliśmy Warszawski Duet Akordeonowy – Piotra Kopietza oraz Jacka Małachowskiego, dzięki którym poznają Państwo całą gamę utworów od przepychu baroku po czasy współczesne.

W programie, działające na wyobraźnię każdego słuchacza utwory takich mistrzów muzycznej wirtuozerii jak m.in.: J.S Bach, W. Beltrami, A. Chaczaturian, W. Zołotariew, A. Piazzola, czy R. Galliano.

My mamy pewność, że muzyczna głębia i nieograniczona przestrzeń wykonywanych utworów pozytywnie wpłynie na Państwa nastrój i rozbudzi chęć uczestniczenia w kolejnych wydarzeniach festiwalu.

Wstęp na wszystkie wydarzenia, aż do 3.08.2014 jest wolny, ilość miejsc ograniczona. Zaczynamy o godz. 20:00.

Kolejne koncerty odbędą się:
-22.06.2014
-6.07.2014
-20.07.2014
-3.08.2014

Wydarzenie jest współfinansowane ze środków M.St. Warszawy.

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/787973521214944/