Ta płyta aż prosiła się o wydanie na czarnym krążku… Nareszcie jest! Teraz przeboje “Happy” i “Marilyn Monroe” oraz mnóstwo genialnej muzyki z najnowszego albumu Pharrella Williamsa można słuchać z płyty winylowej. Dołączony do niej kod umożliwia bezpłatne pobranie całego materiału w formacie cyfrowym (uwaga – wbrew temu, co błędnie napisano na pierwszym nakładzie – usługa ta dostępna jest na całym świecie, nie tylko w Stanach Zjednoczonych).

Płyta „G I R L” przekroczyła już milion sprzedanych egzemplarzy na całym świecie a w Polsce pokryła się Złotą. W ostatnich dniach Pharrell udostępnił też oficjalnie bonusowy track „Smile”, jaki znalazł się tylko na japońskiej edycji płyty. Natomiast wszystkim Paniom artysta zadedykował ostatnio specjalny list, który odsłuchać można poniżej.

Towarzyszące mu video jest jednocześnie materiałem zza kulis powstawania klipu do najnowszego video Pharrella – „Marilyn Monroe”.

Za nieco ponad miesiąc Pharrell Williams wystąpi w Warszawie jako gwiazda główna Pozytywne Wibracje Festival. Bilety na to wydarzenie już w sprzedaży.

Pharrell vinyl packshot