29 kwietnia w warszawskim klubie Barometr wystąpi zespół MOCHA. Te trzy zdolne kobiety, z lekkością przekazują publiczności emocje i subtelnie wprowadzają ich w świat harmonii i przyjemnych melodii. Połączyły je upodobania muzyczne i dążenie do perfekcyjnego brzmienia. Aga Bigaj, Sabina Nycek, Ola Kołcz – każdą wyróżnia niebywały warsztat wokalny. Dziewczyny wystąpią razem z zespołem w składzie: Patryk Kraśniewski – instrumenty klawiszowe; Przemek Świerk – gitara elektryczna; Piotr Lewańczyk – gitara basowa; Jerzy Markuszewski – perkusja.

Debiutanckiego materiału MOCHA z zespołem posłuchać można poniżej:

Płynnie poruszają się wśród soul’owych dźwięków, a każda z nich swoją niepowtarzalną barwą głosu wzbogaca i nadaje charakteru utworom. Piosenki, bo tak śmiało można nazwać utwory wykonywane przez trio Mocha z niebywałą szybkością wpadają w ucho i zostają na długo. Nie komplikują muzyki, czarują najprostszą melodią.

Projekt Mocha istnieje od 2007 roku. Początkowy skład stanowiły: Sara Chmiel, Sabina Nycek, Ola Kołcz. Na początku 2011 roku, z powodu rozpoczęcia przez Sarę współpracy z zespołem Łzy, trio uzupełniła nowa wokalistka – Aga Bigaj. Ciepły, subtelny wokal Agi idealnie wkomponował się w trio. Ta zmiana wniosła do zespołu mnóstwo świeżości i nowych pomysłów. W takim składzie Mocha rozpoczęła poszukiwanie swojego indywidualnego brzmienia co zaowocowało autorskim materiałem.

W czerwcu 2013 roku MOCHA rozpoczęła współpracę z MGMT Captain Earth. Dzięki tej kolaboracji dziewczyny będą mogły wejść do studia ze swoim autorskim materiałem i w sierpniu 2013 zarejestrować swoją debiutancką EP-kę.

Wstęp: 20 zł / LISTA FB 10 zł
Barometr, ul.Smolna 40, Warszawa
godz.: 20:00