Zapraszamy Państwa na koncert czołowych przedstawicieli młodego jazzu rodem z Trójmiasta. Dzisiaj o godzinie 20.00 na scenie Cafeart U Muzyk’uff będziemy mogli zobaczyć Marcin Stefaniak Trio.

Marcin Stefaniak – saksofonista, pedagog Centrum Muzycznego Virtuo w Gdyni. Absolwent Instytutu Jazzu AM w Katowicach oraz Katedry Jazzu i Muzyki Estradowej AM w Gdańsku w klasie Macieja Sikały. Współpracował m.in. z: White Tie Orchestra, Józefów & Stefaniak Qtet, Piotr Orzechowski Quintet, Big bandem AM w Gdańsku i Katowicach. Współpracuje z Jan Konop Big Band.

Krzysztof Słomkowski – kontrabasista, gitarzysta basowy. Absolwent ZPSM im. F. Chopina w Warszawie w klasie kontrabasu jazzowego p. Adama Cegielskiego. Obecnie student Akademii Muzycznej w Gdańsku. Zdobywał doświadczenie muzyczne na wielu płaszczyznach, zarówno jazzu, jak i piosenki aktorskiej, pop, funk, muzyki barokowej i chóralnej. Obecnie aktywnie działa na trójmiejskiej scenie jazzowej.

Adam Golicki – perkusista, absolwent Akademii Muzycznej we Wrocławiu, zdobywca I Miejsca na Ogólnopolskim Festiwalu Perkusyjnym szkół muzycznych we Wrocławiu; zdobywca nagrody dla najlepszego instrumentalisty na Ogólnopolskim Konkursie Młodych Zespołów Jazzowych i Bluesowych w Gdyni; współpracował z Piotrem Lemańczykiem, Maciejem Sikałą, Przemkiem Dyakowskim, Wojtkiem Staroniewiczem.

Bilety w cenie 20 pln.
Rezerwacja telefoniczna 505 976 173.
Odbiór najpóźniej na godzinę przed rozpoczęciem koncertu.