2 kwietnia w Jazz Cafe odbędzie się koncert charytatywny „Gramy dla Olafa…”. Dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany dla Olafa FUNDACJA DZIECIOM PROGRAM „ZDĄŻYC Z POMOCĄ” (KRS 0000037904).

Anna Maria Jopek & KROKEAnna Maria Jopek – śpiew; Jerzy Bawoł – akordeon; Tomasz Kukurba – altówka
Tomasz Lato – contrabass.

Czarny robak w nodze – tak Olaf nazywa nowotwór, który go niszczy. Owinął się wokół kości udowej jak pająk i przewrócił do góry nogami życie Olafa i jego bliskich. Zniszczyć „robaka” zanim on zniszczy – taki jest cel. A cena za to wysoka, 600.000 zł. Gdy dziecku dzieje się krzywda, każda matka jak lwica będzie go bronić, bez względu na to, czy dziecko ma lat pięć czy dwadzieścia pięć. Historię Olafa opowiedziała nam jego mama, która poruszy niebo i ziemię, żeby to piekło, przez które przechodzą, jak najszybciej się skończyło:

26 września 2013 mój 16-letni syn Olaf Maj złamał kość udową zeskakując z jednego schodka. Początkowo był leczony w Szpitalu Dziecięcym przy ul. Kopernika w Warszawie, gdzie przez pierwszy tydzień leżał z nogą na wyciągu. Następnie, w Szpitalu Ortopedycznym w Otwocku kość ześrodkowano śrubą i jako przyczynę złamania zdiagnozowano czynnik wzrostowy. Początkowo syn był w dobrej formie i następowało zespolenie kości, chociaż opuchlizna, która pojawiła się po operacji, nie znikała.

anna_maria_jopek_i_kroke_02.04_plakat__large

więcej na: http://www.siepomaga.pl/olaf

„Kochani JazzCafe’ani
Ponieważ sprawa dotyczy Chłopca, którego uwielbiam (jest Przyjacielem mojego Syna), ośmielam się angażować wszystkich znajomych i wszelkie zaprzyjaźnione Instytucje, bo tylko „drużynowo” można poradzić sobie z niemoralnie wysoka cena za szanse leczenia Olafa. Będę wdzięczna za każda myśl, modlitwę, złotówkę… Dziękuje Ewie za możliwość dotarcia do Państwa. Państwu za poświecenie chwili Olafowi. Tak bym strasznie chciała, żeby się udało. Musi się udać!!!
Serdecznie pozdrawiam i życzę zawsze zdrowia.”
Anna Maria Jopek

Anna Maria Jopek & KROKE
Koncert charytatywny „Gramy dla Olafa…”
2.04.2014 (środa), godz. 21.00
Jazz Cafe
ul. Warszawska 69
Łomianki